Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippeket várok olyan pizsamára...

Tippeket várok olyan pizsamára, amit a lehető legnehezebb levenni. Olyan ember részére kellene, akinek nem szabad levennie. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Vannak elképzeléseim, de előbb inkább nem akarok befolyásolni senkit, hátha jobb ötlete van.
2011. júl. 22. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán gumipántos... :D Úristen, egy pedofillal lesz, vagy mi? :D
2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gumipántos alatt mit értesz? Otthon ápolt betegről van egyébként szó.
2011. júl. 22. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Overál jellegű pizsama, van felnőtt méretben is, de egyszerűbb lenne külön varratni úgy, hogy hátul van rajta a cipzár. Na azt vegye le!! Így persze WC-re se tud egyedül menni, nem tudom, ez szempont-e.:(
2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos eleve adott a pelenka... Hátul záródóra gondoltam én is, csak gombosra. Szerinted a gombostól, vagy a cipzárastól nehezebb megszabadulni?
2011. júl. 22. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Juj, akkor ne haragudj :(. Elnézést, első voltam. Gumipántos alatt olyat, hogy a csukló résznél gumis. De ha ilyen súlyos a helyzet, akkor ne haragudj, ne tudok semmit. És bocsi még egyszer az első válaszért :(.
2011. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Nem tudhattad.
2011. júl. 22. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
én is overall jellegűt tanácsolnék, de gombosat, azt sokkal nehezebb kigombolni (főleg ha hátul gombos)
2011. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem cipzáros legyen,vagy kötős,mint amit a kórházban is adnak.A gombokat le lehet feszíteni.Hidd el tudom,mert nővérként dolgoztam és volt pár meredek helyzet.Pizsama alsót nem is adnék rá a pelenka miatt.Végső helyzetben jöhet az ágyhoz kötés,hogy pl az infúziót ne rángassa ki.
2011. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!