Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki olyan helyzetbe került,...

Aki olyan helyzetbe került, hogy közölték vele, hogy gyógyíthatatlan beteg, mi jutott először eszébe? Mit akart még megtenni, és mi volt az, amiről úgy gondolta, hogy azt másként tenné, ha még egyszer megtehetné? Mit szalasztottam el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
miért érdekel?
2010. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekel, mert az életem nem mindegy hogy élem.
2010. nov. 20. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt elmagyarázni igazán nem lehet.

Ami a lényeges,és egy mondatba kitudom fejezni:

nem halogatod tovább a dolgokat,hanem amikor eszedbe

jut megteszed. Kevesebbet agyalsz,nem keresel kifogásokat.

Több élményt szerezni,mint ruhát.Ha kicsi a ház,az se baj,de ne a falak miatt hívhassam otthonnak. Nem mindent elhinni,amit összeolvasok,és nézek.

Én azt tapasztaltam,hogy jóval megértőbb,előítélet mentesebb lettem,mindenkiben a jót keresem,de erélyesebb is lettem emberi kapcsolatok terén,és válogatok kit engedek közel. Nem akarok minden áron megfelelni.

2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nem érzed úgy, hogy felesleges megtenned dolgokat? Hogy várod a halált? Vagy küzdesz ellene? Vagy van ilyen periódus is és olyan is?
2011. júl. 15. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták,hogy végső stádiumos vagyok,kb.1 évem van hátra! Már a 3.évet taposom,minőségben! Semmi extrát nem akartam,csak meggyógyulni. Ugyanúgy élek mint azelőtt,semmiben nem változtattam,ha meggyógyulni nem is fogok,de rajta vagyok,hogy húzzam még!😊
márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!