Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiskoromba megharapott egy...

Kiskoromba megharapott egy veszett macska 2 honapig korházban voltam ez behatással lehet az egészségemre?

Figyelt kérdés
kellet utána még járnom elég sokat nyomtak belém az inyekciokat ,,, kb 8-11 éves lehettem nemnagyon emlékszem most 15/F vagyok
2011. júl. 26. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen hatással van. Most élsz és nem vagy veszett.....
2011. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem épp erre gondoltam...
2011. júl. 26. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
3 éve engem is megharapott. Kaptam 1 tetanuszt. Éééés jól vagyok.
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző!

Akkor az a macska nem veszett volt, csak hülye! :)

Utána lehet, hogy meg is veszett! :)

2011. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha veszett lett volna, nem élnél
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
veszett volt a macska ... meg is halhattam volna azé kérdemezem hogy ez azért befolyásolja a szervezetem nem? biztos kering a veszetség a szervezetembe vagy mittomén vagy azt komplet kigyogyitották belolem a sok inyekcioval?
2011. aug. 2. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Bazz:D Nem a gyogyszerek ''olik'' meg a betegsegeket hanem az immunrendszered. Maximum azt segitik, vagy kivaltjak a megfelelo antitestek termeleset. Es keves olyan betegseg van ami tunetmentesen benned marad, de abba elobb utobb bele is halsz (pl aids). Veszettseg nem ilyen
2011. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Es szerintem manapsag nem lehet veszettsegben meghalni ha kapsz ellatast
2011. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért voltál annyi ideig korházban mert a veszettség elleni védő oltásokkat kaptad a ekezelés mellett... ez pedig egy 5 oltásból állós sorozat,ami azt eredményezi, ohgy védetté válsz. Ez a következménye.. sem gyógyszr, sem virús nem kering a szervezetedben csak antitestek max.
2011. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!