Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észrevettem, hogy sokszor nem...

Észrevettem, hogy sokszor nem tudom kimondani rendesen a g és k betűt, csak ha megerőltetem magam, néha nem is értik, mit mondok. Gyerekkoromban volt szájpadlás plasztikám, mert rövid volt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Itthon keveset beszélek, mert csak macskám van. Régen is tapasztaltam ezt, jó pár év is, de csak mostanában figyeltem fel rá. Mitől lehet? Mit tudnék csinálni vele? Nagyon idegesít. Ezt az irományomat is elolvastam hangosan, néhány helyen a k betűt h szerűen ejtem. Még egyszer, koncentrálva már oké volt.
2011. júl. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó logopédust. Egyik-másik csodákat tesz.
2011. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Logopédus már rég kellett volna neked, szerintem a mütét után pár hónappal, de sosem késö!
2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jártam, de még mindig nehéz kimondani sokszor azokat a betűket.
2011. nov. 1. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj még, mert az csak javíthat a kielytéseden. Sajnos más alternatíva nincs:(
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!