Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad-e alkoholt inni? Ha

Szabad-e alkoholt inni? Ha

Figyelt kérdés
Szabad-e alkoholt inni, ha kicsit fáj a torkom ha nyelek? valószínű megfáztam.
2011. júl. 29. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jót fog tenni, mivel az alkoholnak fertőtlenítő hatása van. Öblögetni is szoktak pálinkával.
2011. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jó rá :D Jól berúgsz és addig a néhány óráig nem is fogod érezni hogy fájna :D ááá nagyon jó :D
2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy jó hatással van, de mivan akkor ha esetleg belázasodok? Gyógyszert akkor nem is tudok bevenni. Bár egy rubophen már van bennem.
2011. júl. 29. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már rúgtam be úgy, hogy lázas voltam :D és az egész nap megvolt koronázva nálam , mert anélkül hulla lettem volna ... úgy meg húúú :D szal toljad csak ne félj. addig félsz valamitől míg nem ismered meg!
2011. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fene tudja :D Egész héten vizes helyen dolgoztam, felfázhattam vagy nem tudom.Egész héten a ma estét terveztük, erre fáj a tokrom és egy kis hidegrázás...
2011. júl. 29. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rubophenre ne igyál semmiképp, a paracetamol meg alkohol együtt baromi mérgező a májra nézve. Legalább 6 óra teljen el attól számítva hogy bevetted a gyógyszert és az ivás között. -Egy gyógyszerész-
2011. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már biztos bevette már jó ideje, és mire kezdődik a buli addigra meglesz a 6óra letelte :D
2011. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Egy ilyesmi válaszra vártam! Akkor ma este az ivás kimarad.
2011. júl. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!