Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kivágják a tyúkszemet a...

Ha kivágják a tyúkszemet a lábamból, sok idő amég begyógyul?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve szenvedek a talpamon egy tyúkszemmel, eleinte csak kicsit fájdogált, de mostmár minden lépés rettenetes, a tartásom is rossz miatta mert próbálok úgy menni hogy ne terheljem, és befelé csámpázok a lábammal. Mondták hogy ezek csak a sebész segíthet, nem hittem el, kipróbáltam kb mindent rá de nem hat. Így hát rávettem magam hogy elmenjek kivágatni, csak előszöris érdekelne hogy mennyi idő amég begyógyul, és lábra tudok állni. Vagy utána rögtön tök szupi lesz minden? Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm :)
2011. júl. 29. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és hihetetlen ,de jobb volt miután ki szedte a doki.Sántikálva mentem oda és már mire jöttem haza nem fájt 2-3 nap és nem is látszott a helye.
2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!