Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányomon egyik pillanatról...

Kislányomon egyik pillanatról a másikra a fülén, teljesen a halló járatig hólyagos kiütések keletkeztek. Lehet az miatt hogy simogatott kutyát és macskát?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves és az egyik nagymamánál a lakásban vannak a cicák, tehát nem most találkozott velük először.
2011. júl. 30. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nem vinném el dokihoz...
2011. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És az már felmerült benned, hogy elviszed orvoshoz?
2011. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Felmerült bennetek, hogy azt írta: egyik pillanatról a másikra, és az, hogy szombat van? Ha a kislánynak fáj is a füle, ez nem vészhelyzet így nem fog neki ugrani egyetlen egy orvos sem. Csak valami extra lelkiismeretes, de én olyannal még nem találkoztam. Biztos elfogja vinni dokihoz, de miért baj ha addig is informálódik!? Azt se egészen értem, miért kell bántani egy aggódó anyukát?
2011. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekem van,úgyhogy tudom hogy van olyan,hogy GYEREKÜGYELET. Vagy gyerekkoriba,vagy az orvosnál. Nem basztatjuk,de nem a net előtt kéne válaszra várni,hanem menni...
2011. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltatok vele velamerre? Hogy van a kiscsaj?
2011. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Emberek! Még szombat reggel voltam vele ügyeleten de nem tudta az orvos se meg mondani, hogy mitől lehet. Ezért gondoltam, hogy vannak nálam okosabb és intelligensebb emberek akik tudnak segíteni. Bocsánat a kivételnek!
2011. aug. 2. 19:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Már sokkal jobban van. A Bőrgyógyászhoz csak péntekre kaptunk időpontot.
2011. aug. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!