Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízipipa dohánykővel mennyire...

Vízipipa dohánykővel mennyire káros?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vettem egy legkissebb méretű vízipipát, ahhoz vettem dohánykövet és aromát. Az eladó aztmondta egyáltalán nem káros. Az örömtöl ma 2-3 óránként 3-4 töltést elfüstöltünk de csak fél óráig szívtuk utánna a szenet elnyomtuk. Persze ez csak ma volt.. Innentül max heti 1-2 alkalommal fogjuk elővenni. Ez mennyire káros?
2011. aug. 1. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia nem egészséges, de nem is káros. Ez olyan "semleges"

de azért 2-3 óránként 3-4 töltés nem túl jó főleg, hogy gyorsan elfogy majd és sajnos a shiazo kő meg drága :S

2011. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló vagyok, a heti 1-2 alkalom nem sok szerintem ha nektek jól esik akkor szívjátok :)

(én is imádok vízipipázni)

2011. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét kutatás a vizipipára, de az tény, hogy sok káros anyagot nem tud a víz megszűrni. Szerintem heti egy alkalom belefér, de napi 3-4 az rengeteg. Én régebben pipáztam, és azért a napi 2 tömet már ott is elég sok szerintem.
2011. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, a kő télleg drága.. :D annyi volt mint a pipa de vettem hozzá aromát ami hónapokig kitart, csak ha kiszárad a kő megkell locsolni.. 1400ért vettem az aromát
2011. aug. 2. 01:30
 5/6 anonim válasza:
egy kicsit nagyon
2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dohánykő! XDXDXDXD

Anyukád nem tanította meg,hogy az Shiazo?! XD

Na de komolyan:

Kevésbé káros,valóban,hogy olyan semleges.

Anyukám mondat,hogy a TV-ben látta,amint ha jól tudom Zacher Gábor azt mondta,hogy a vízipipa dohánnyal szívva káros,de talán még az a legkevésbé káros,viszont Shiazo-val,egyeltalán nem káros.

2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!