Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Ti már tapasztaltatok...

S. O. S! Ti már tapasztaltatok ilyet? Két darab kb másfél cm-s sokszor fájdalmas, mozgatható csomó a bőr alatt a kismedencémhez közel? (bővebbeb lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nem komoly,ugye?

Egyrészt fáj,másrész tudom mozgatni,harmadrészt nem fáj minidig,negyedrészt pedig szerintem kettő hónapja nem nőtt,ahogy ujjal meg tudom "nézni".

Volt már ilyentek vagy hasonló?Elmúlt?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. aug. 2. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nyirok csomó? Nézd meg a nyakadnál is, ha ott kitapinthatóak akkor valószínűleg lent is azok.
2011. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bea92 válasza:
lehet nyirok csomó is meg izom csomó is, persze az csak akkor, ha sportolsz rendszeresen. azért jó, ha látja egy szakember.
2011. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nyirokcsomo, nem is az a gaz, hanem ha hetek ota ottvan. nekem is van egy a fulem mogott, egyszer megnott fájt és ugy is maradt de én elmentem vele orvoshoz mert aggodtam nehogy rosszindulatu legyen, megnezték ultrahanggal, nem volt vele semmi, azt mondták néha évekig is ottlehet, aztan majd elmulik egyszer. viszont ha tovabb no akkor menjek vele vissza. ennek mar vagy 4 eve.. szoval szerintem azert nezesd meg.
2011. aug. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Ultrahangon megnézték,azt mondták nincs komoly baj,talán zsírcsomó lehet,nem biztos.A vérképem is jó egyébként,csak kisebb eltérések vannak.Kell aggódnom?

2011. aug. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!