Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A heroin vagy a kokain az...

A heroin vagy a kokain az erősebb drog? Milyen hatásai vannak? Egyáltalán melyik kábítószer a legbrutálisabb?

Figyelt kérdés
Nem élek drogokkal,nem is próbáltam soha! Puszta kíváncsiság.

2011. aug. 3. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kokain azért népszerű(meg persze a legdrágább), mert a használója teljesen magánál van, míg ha vaaki heroint használ, az nem igazán tud döntéseket hozni. Teljesen más a kettő.
2011. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Az előttem szólónak igaza van. Magas dózisú heroin fogyasztásnál a használó alig fogad ingert a külvilágból. Kokain viszont fel is erősíti ezeket. Mindkettő nagyon "brutál", kutatók, tudósok erősebbnek írják le a Heroint, mind hatás mind függőség szempontjából ,de ez semmiben nem vigasztalna egy kokaifüggőt akinek az ÉLETÉbe került a cucc.
2011. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

láttam komoly üzletembereket kokszolni egy komoly tárgyalás elött..


valószínüleg gyorsabban pörög az agyuk



herointól belőtt cigógyereket is láttam, azt se tudta hol van, csak állt kábán, mellette a tü..


milyen téren a legbrutálisabb?


ha higítót szívsz, vagy ragasztót, azonnal meghalhatsz agyvérzésben. ha elszívsz egy füves cigit a halál esélye közeli a nullával.

hatásilag minden más:

fü-röhögés, más dimenzió érzet, gondolattársítások

ex tánc beszélőke

LSD, meszkalin: halucinációk, a tárgyak elfolynak

amfetamin: tánc, pörgés

2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A heroin erősebb a kokainnál, a legbrutálisabb kábítószernek legtöbbször a heroint írják le, de szerintem a crack kokain a legborzasztóbb az összes közül. A kokain szabad bázisú formája, kis kavicsokban forgalmazzák, úgynevezett crackpipából szívják. Azonnal beüt, a hatása olyan mint a kokainnak csak sokkal erősebb és rövidebb ideig tart, az első használattól függő leszel. Tönkrevágja a légzőszerveket és a tüdőt is. A kokainnál viszont lényegesen olcsóbb is, de általában annyit vesznek belőle amennyit csak tudnak. Leszokni róla annyi esélye van a használónak, mintha heroint használna.
2013. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A két drog máshogyan hat. A heroin fájdalomcsillapító, tehát a használó nem érez semmit csak lebeg. A kokain pedig gátolja az adrenalin, dopamin, szerotonin visszavételt, ezzel felpörgeti az embert és boldogságot okoz.
2014. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!