Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxom és hatalmas fájdalmai...

Refluxom és hatalmas fájdalmaim vannak! Most éppen úgy vagyok, hogy sehová sem tudok elmenni kiváltani a gyógyszerem, mert nem rendel az orvos, aki receptet adna. Mit tehetnék? Mivel enyhítsem a fájdalmamat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a No-spa jó-e most nekem, minden esetre 3-at vettem be. Most kicsit jobb ugyan, de félek, hogy szabad-e ilyen szednem ilyen panaszokra?

Úgy hallottam a tej sem tesz jót...teát igyak? Vagy vizet? Nagyon fáj,aki tapasztalt, mondja el, hogyan tudom enyhíteni holnapig!

Előre is nagyon köszönöm!


2011. aug. 3. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én háztartási kekszet szoktam ilyenkor enni, az segít felszívni a savat. Vagy egy kis kenyér is jó, ha van szárazabb, az a jobb.
2011. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ma már sikerült gyógyszert váltani, tegnap nagyon rosszul voltam mondjuk. Azért köszi, hogy válaszoltál, megfogadom a tanácsaidat... :)
2011. aug. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!