Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elhitetni, hogy...

Hogyan tudnám elhitetni, hogy égési sérülések vannak a kezemen?

Figyelt kérdés
Sminkelés vagy ilyesmi?
2009. ápr. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Berakod a kandallóba... :D Bocs, de ezt muszáj volt... Amúgy igen, szerintem smink-kel, de ahhoz elég ügyesen kell, amit meg sztem te nem fogsz tudni úgy megcsinálni, hogy hihető legyen, maximum megfelelő megvilágítás mellett... :) Megkérdezhetem, hogy miért akarod? Ha nem akarsz, ne válaszolj, csak tudod, a kíváncsiság... :)
2009. ápr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
osztálytársam simán betekerte a kézfejét egy csomó fáslival hogy ő most megégette a kezét, és így nem kellett tesiznie :D
2009. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak tegnap véletlen felgyújtottam a kezem. Épp töltöttem az öngyújtót benzinnel és a kezem a sietségben csurom benzin lett, de mivel ilyenkor szokott legjobban kinézni,amikor ég, kipróbáltam és a kezem fellobant. Szerencsére nem fájt nyomai sincsenek, de ebből is látszik, hogy az emberi hülyeségnek nincs határa. Na innen az ötlet igazából kiváncsi vagyok a tanárokhoz mit szolnak.
2009. ápr. 9. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!