Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy lány 14 évesen nagyon...

Ha egy lány 14 évesen nagyon vékony (deszka) akkor még lehet nagykorára 'jó nő'? (kép)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 171 cm, 50 kg. Sokan mondják hogy nagyon vékony vagyok, egyek többet főképp a családtagok.

Akármemmyit is eszek semmi sem látszik rajtam. a barátnőm akivel a tavaly kb egyforma voltam, máralasonyabb pár centivel és ő szép, nem sovány, nőies.

Nem tudom mit tegyek, azthiszem apukámra hasonlítok, ő is ilyen vékony, magas.

Ha én most ilyen vagyok, akkor lehetek-e olyan szép csinos formás lány? [link]

Hogyan hízhatok?Valakitől azthallottam, hogy minden nap sokat eszik, és utánna a gép előtt ül, valakitől meg hogy sportol. Na most én hogyan? Izmosítsam a lábaim? És hogyan?

Légyszi adjatok tanácsokat, és bocsi hogy ilyen össze vissz írtam kérdéseket, de nem akarok ilyen gebe maradni :(

remélem yrnak rendes válaszadók.

És ilyen vagyok most: [link]


2011. aug. 4. 09:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Minden mozgás hasznos, és formál.a lépcsőzés azt jelentette, hogy a beltéri lépcsőn, két lépcsőn fel,le legalább százszor. rendszeresen. először izomláz, de előbb utóbb elmúlik.
2011. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

első vagyok

alakformáló tornagyakorlatokra gondoltam - lábra, fenékre, karra - attól, hogy vékony vagy, lehetsz formás, nőies.

Rengeteg ilyen gyakorlatot találhatsz a neten - Béres Alexandra és társai, de a női magazinok is tele vannak velük.

A futás, biciklizés is jó, de én inkább az egyes izomcsoportokat célzó gyakorlatokra mennék rá.

2011. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezt ki kell próbálnom.

És ettől izmosabbak lettek a lábai, 'ducibbnak' vastagabbnak tűntek?

2011. aug. 4. 10:01
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi !
2011. aug. 4. 10:03
 15/22 A kérdező kommentje:
De az alakformáló gyakorlatok nem a zsírt, a felesleget égetik le?
2011. aug. 4. 10:08
 16/22 yuda ***** válasza:

Igen, a túlzott tornával pedig az a gond, hogy a maradék mellet is ledolgozza- inkább csak kondicionálj, ne végezz erős sportot. semmiképpen ne vidd túlzásba.

melled pedig biztos legyél benne nőlni fog és már ahogy többen írták, így is csinos vagy. Nem egyidőben fejlődnek a lányok, a genetika pedig azt jelenti, nézd meg anyukádat :)

Tudom 14 évesen még nem ez dominál, de később jusson eszedbe amit most leírok: a belső értékek többet számítanak! Majd meglátod igazam van. :)

Ettől leszel boldog, nem a ciciktől és így lehet boldog kapcsolatod majd.

2011. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

a lépcsőzésre válaszolok:) igen a vádlija teljesen kidomborodott két oldalt teljesen szép formára.

de jelzem mégegyszer, hogy nagyon tudatosan mindennap csinálta, éveken át.

már nem kell csak lábra "gyúrnia" a heti kétszeri aerobik vagy zumba teljesen karbantartja.

2011. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Én is aztgondolom hogy a belső is számit, de azért aggaszt hogy minden lány, barátnőim is szépek, és nőiesek, és én csúnyának érzem magam mellettük. De megpróbálok változtatni.

2011. aug. 4. 10:50
 19/22 anonim ***** válasza:
Picit sovány vagy, de ez még bőven változhat.
2011. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én is 14 vagyok súlyod jó csak nagyon colos vagy 2 centi és utolérsz xd
2013. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!