Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Normális hogy az egyik kezem (jobb) majdnem 1centivel nagyobb a másiktól (bal)? Vagy ez másnak is ilyen?

2009. ápr. 10. 11:25  Privát üzenet  

A válaszok
Egyik páros szervünk/testrészünk sem egyforma. Lehetnek eltérések. Ha ez nem zavar téged,akkor nem kell aggódni. A barátomnak az ujjai hosszabbak az egyik kezén mert gitározik :D Attól nyúltak meg. Teljesen normális dolog.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. ápr. 10. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszii:)

Anyu is lemérte a kezét, neki mind2 egyforma.

Am nekem a tenyerem tér el:) Ujjaim egyformák.

Egyáltalán nem zavar, csak meglepődtem. Eleve nagyon picik a kezeim, kb mint egy 5-6éves gyereknek, de szeretem őket:D Am a lábam is ilyen..a jobb nagyobb mint a bal.

# 2/3Időpont 2009. ápr. 10. 11:36 Privát üzenet
nekem a bal hosszabb egy nagyon kicsivel:D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. ápr. 10. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az oka annak, hogy jobb és bal karban eltérő pulzusszámot mértünk?
Miért bizsereg a hátamon (csak jobb oldalon) a bőr? Nem mindig csak időnként de naponta többször mostanában. Egy tenyérnyi helyen.33N
Alacsonyon, vagy magason? Hogy jobb az alvás
A párom jobb keze reszket. Ez mijen betegség lehet?
Az jó hogy ha 16 évesen a bal here nagyobb mint a jobb here?
Jobb oldalt elöl a, fáj a hasam, nem nagyon, de fáj. A fájdalom nem folyamatos, de ha megnyomom akkor is érzem. Mi lehet a baj? Tudom, hogy orvoshoz kell menni, és megmondja, de...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!