Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullással milyen orvoshoz?

Hajhullással milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ajánlották az allergiavizsgálatot, lehet valami allergia váltja ki, hajgyógyászhoz járok már egy hónapja... Fogorvosnál voltam, az ok, nőgyógyásznál ok minden... 24 éves nő vagyok. Zsíros korpát állapított meg a hajgyógyász...

Ki tud hozzá szólni ehhez?


2011. aug. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a téma szakértője, de egy laborvizsgálat nem árthat! Gondolom, már ezer féle sampont kipróbáltál...
2011. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Laborom jó volt pár hónapja, a héten voltam megint, de még nem tudtam az eredményért menni...

Csak egyféle szert próbáltam, de nem csak sampon, egy kombi kezelés. Attól két hét alatt kicsi hajak kezdtek nőni, de most megint nagyon hullik és zsírosodik is, de csak 25-én tudok menni újabb kontrollra, mert szabadságon van a szakember...

2011. aug. 12. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a labort javasolnám. Lehet vashiány.
2011. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. esetleg ha arra vissza tudnál emlékezni, hogy mikortól van, talán rá lehetne jönni, hogy mitől alakult ki. Gondolok pl. lakhelyváltás miatt más vízre, vagy elég hülyén hangzik, de az idegesség mindenre kihat, stb.
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Idegességből nincs hiány, családi okok meg egyéb miatt is sík ideg vagyok állandóan!!!

Más változást nem tudok ehhez kötni, lassan egy rejtély lesz, csak egy a baj, hogy megoldatlan...

2011. aug. 12. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam még rajta(d). Egyszer voltam biorezonanciás vizsgálaton, mert nekem meg az izületeimmel vannak gondok. Olyan dolgokat mondott utána a vizsgálatot végző doktornő, amitől libabőrös lettem, annyira igazak voltak. A vizsgálatot követően különböző szereket ajánlanak, amiket nem kötelező megvenni. A vizsgálat sem olcsó, de talán segíthet! Aztán: egyik kolléganőm pedig hőtérképet csináltatott magának- ez is lehet egy esetleges góckutatási lehetőség. Hátha tudtam segíteni és megoldódik a problémád!
2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsod, utána fogok nézni felénk hol van ezekre a vizsgálatokra lehetőség. KÖSZI!!!
2011. aug. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!