Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy anyajegy a vállamon,...

Van egy anyajegy a vállamon, külön hámlik meg viszket néha. Lehet belőle rák? Egyszer szétkapartam és attól lett ilyen agresszív, de egyenlőre a helyén van és nem nőtt meg stb.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog jól hangzani, de igen lehet. Minél hamarabb menj dokihoz és szedesd le!!!!!!

Nem fáj ne félj, de nem játék. Komoly bajt tud csinálni.

2009. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz azonnal, ha már elkapartad, az eléggé baj, semmilyen anyajegyet nem szabad megsérteni, ha meg viszket az eleve rossz jel. Ne félj, ha idejében kiszedik, akkor majdnem 100% hogy nem lesz semmi gond.
2009. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most így húsvét hétfőn nem, de holnap mindenképp ellátogatok, holnap már nincs ünnep, ugye?
2009. ápr. 13. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy, holnap már nincs ünnep! Ne halogasd irány a doki. Én varratszedésre megyek holnap (anyajegy leszedésem volt nekem is, de nem azért mert megsértettem, csak mert úgy láttam jobbnak, ha levesszük őket és a doki is támogatta.)
2009. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem a fejemen van egy ilyesmi. 15 leszek nemsoká. Nekem nem viszket. Le akarom én is szedetni, de akkor nem leszek kopasz egy darabon? Mellesleg mennyi idő egy ilyen műtét, és hogy kell oda eljutni?
2009. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sebész végzi a műtétet, helyi érzéstelenítéssel, kb. 15 perc, nem fáj. Le fogja ott borotválni a hajad egy kis foltban, de kinő újra. Kb. 1-2 hétig bent lesz a varrat és utána gyakorlatilag semmi nyoma, főleg a fejbőrön, hisz a haj takarja. Bátran vesd bele magad, de ha még most akarod ne várj nyárig, mert akkor nem jó a meleg miatt.

TB is támogatja, elmész az SZTK-ba egy rendelésre kérsz egy időpontot és ennyi az egész.

2009. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na voltál dokinál?
2009. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden összejött erre a napra, holnap megyek, ma nem volt jó:S
2009. ápr. 15. 01:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne felejts el beszámolni, várjuk.
2009. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltál?
2009. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!