Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bokám össze vissza ropog és...

A bokám össze vissza ropog és kattog ahogy mozgatom és rálépek, mostmár fájni is szokott sürűn. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha magas és vékony alkatú vagy alacsony, de vékony alkatú vagy - különösen,, ha vékony, finom csontozatú -, akkor alkatilag ropoghat. Ha fáj is, az más tészta, akkor valami más is lehet mögötte, érdemes volna egy dokihoz ellátogatni. Előbb a házidoki, ő pedig majd küld téged tovább a megfelelő szakorvoshoz. Ha magánhoz szeretnél azonnal menni, akkor egy reumatológus szakorvost javasolnék neked, hogy ahhoz fordulj bizodalommal. :)


Jobbulást!

2011. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a panasz sőt meg a térdem is kattog es faj. Voltam vele ortopedian felirtak talpbetet amit meg se vettem... vettem proenzit a 3 hónaposat kicsit úgy tűnik jobb de szerintem neked is vmi talpbetet tudna segíteni. Menj el ortopediara.
2011. aug. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!