Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Priorin hajhullás elleni...

Priorin hajhullás elleni kapszula: Hatásos? Kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Rég tetted fel a kérdést, remélem már nem aktuális.


Tapasztalataim szerint ha bármi hajhullás problémád van azt valószínűleg Priorinnal kell kezelni és sikeres a kezelés.


Nem egy ismerősömnek ajánlottam ezt, kinti csomagküldökkel megrendelte - majd egy vagyont ráfizetett és fél éven belül (vagy akár hamarabb) dúsabb haja lett.


Bármilyen hajhullási problémád van, elszedsz fél évre való Priorint (belekerül vagy 300 euróba is mire Magyarországra jut, nem tudom) éa megmarad a hajad.


Ez az én véleményem, több barátnőmnek rokonnak ajánlottam esetleg magam vettem is neki olyat és teljes volt a siker.

2012. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a 300 euro remelem csak tulzas volt... Vagyis h nem ennyiert adja el nektek valaki.... 120 darabos 29font, ami tobb mint egy honapra elegendo, legalabbis haszn.utmutato szerint 3 honapig napi 3at kell szedni, tehat 3 havi adag is kb 30 ezer forintbol kihozhato. Jo-jo, nem olcso, de havi 10-re lebontva mar nem annyira necces....3 honap utan napi egyet javasolnak.
2013. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 300 euró tényleg túlzás (nem tudom akkor mi alapján írtam az árat, Bécsben 50 eurót kértek egy dobozért egy havi adagért, ennyit kérhet az amazon is rá egy 20 euró szállítási díjjal, ha attól rendeled)
2014. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!