Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos hátra mit ajánlotok...

Pattanásos hátra mit ajánlotok? Igaz, hogy.

Figyelt kérdés
Egy ideje a melegtől(szerintem mivel azután jött ki) pattanásos a hátam(van ami be is gyulladt)hitőporozom egy hete kb. de nem nagyon akar elmúlni ezért feljöttem hátha van valami és azt olvastam h a hintőport nem jó rá mert még roszab lesz tőle de valaki meg azt írta neki az volt jó.Gondolom ez is mindenkinél más...Valaki tud mondani valamit amit itthon kitudok próbálni?/14 éves/
2011. aug. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon lévő pattanásokra anno egy Lubex Emulsio nevű recept nélkül kapható tusfürdőt írtak fel(oké, hogy ez nem otthoni módszer, de...:D) Nekem valamennyire használt, de persze az sem csodaszer.
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos én nem tudok segíteni, de engem is érdekelne. Az enyém is pattanásos. 14/l
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a gyógyszertárban un. szalicilsavas alkoholt. Ez szárítja a bőrt és a pattanásokat és fertőtlenít.
2011. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!