Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma mikor kivettem a fülbevalób...

Ma mikor kivettem a fülbevalóban először ilyen sárga folyadék jött ki majd vér a fülbevaló helyéről. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
kb 4hete lövettem ki a fülemet.vagyis egy harmadik lukat és azt mondták hogy 3hétig nem lehet cserélni és ne vegyem ki.nem is fájt és nem is volt vele semmi gond.de ma kivettem megnézni hogy milyen, és ilyen sárga folyadék jött ki belőle és ha tovább nyomtam akkor már vér.ez mitől lehet és mi ez?ugye ebből nem lehet elfertőződés és semmi gond?
2011. aug. 20. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

begyulladt.. genny és vér jött a füledből. kend alkohollal, és tegyél bele ezüst vagy arany fülbevalót. ettől majd helyrejön :)


amúgy nem mondták hogy forgasd a fülbevalót a füledben? attól valószinű megláttad volna hogy gennyes.

2011. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most hogy visszaolvastam a kérdést,látom elég hülyén írtam le.de a lényeg benne van:)

ezüstfülbevaló van benne amúgy.

hát ha most nem is de akkor reggel bekenem majd.köszönöm a választ:)

2011. aug. 20. 00:55
 3/11 A kérdező kommentje:
hát azt mondták hogy ne nagyon piszkáljam..így nem is forgattam nagyon:/
2011. aug. 20. 00:56
 4/11 anonim ***** válasza:

szóval mióta az ezüst volt benne azóta gyulladt be?

vedd majd ki ha kened alkohollal, és töröld meg a fülbevalót, aztán alkohollal törölgesd át a fülbevalót is :) úgy nem lesz gond vele

2011. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet h érzékeny vagy rá. Nekem begyulladt az ezüsttől, és csak az arany fülbevaló volt jó.
2011. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát már eleve ezüsttel lőtték be.és eddig nem is fájt.bár most se mondom hogy fáj, csak hát érzem kicsit a helyét.

de akkor reggel megcsinálom amit mondtál:)

2011. aug. 20. 01:00
 7/11 A kérdező kommentje:
mindkét fülemben ezüstfülbevaló van és szerencsére nem vagyok rá allergiás úgyhogy ez kizárva:)
2011. aug. 20. 01:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly augusztusban lövettem ki a fülem. Nekem azt mondták, hogy 3 hét után lehet kivenni az ezüst fülbevalót, de addig forgassam minden nap egy kicsit, és nem lesz baj. Ezt meg is csináltam, de amikor 3 hét után ki akartam venni, akkor úgy jártam, mint te, annyi különbséggel, hogy fájt is, és nem is bírtam másik fülbevalót(fertőtlenítve) betenni. Amikor az eredetit tettem volna vissza(szintén fertőtlenítve), baromira fájt, és az egyik fülembe alig bírtam "átpréselni. Miután sikerült, 3 hónapig nem is mertem hozzányúlni, majd amikor rászántam magam már semmi gondom nem volt: könnyen kijött, nem fáj/vérzett. Sokáig a legkülönfélébb bizsukat(volt, hogy fertőtlenítés nélkül) használtam. Tehát nálam a gyógyulási idő volt sok, de ha neked nem fáj, akkor nálad nem lesz ilyen hosszú ez az idő. Csináld azt, amit az első válaszoló írt, és nem lesz gond. :)
2011. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
melyik balfék lő ezüsttel fület? orvosi acéllal kéne
2011. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ertem.:) jojo hat megcsinalom majd:)
2011. aug. 20. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!