Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rossz lehelet a mandula...

A rossz lehelet a mandula gyulladás jele?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy elég büdös a szám én úgy érzem hogy a mandulámból jön mert mostanába szokott fájni meg fikát szerű cucc jön fel de van lukas fogam is általába reggel fordul elő és a fogmosás nem mulasztja el inkább csak amikor gargalizálok
2011. aug. 22. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, persze, meg a lyukas fogtól is, meg a rossz gyomorműködéstől is.
2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggel mindenkinek rossz szájszaga van.
2011. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nekem más
2011. aug. 22. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha például folyamatosan csorog a nyák torkodon(ami adódhat pl arcüreggyulladásból vagy egyéb gennypangásból)attól is lehet kellemetlen a leheleted.Ilyenkor gégészetre érdemes menni.
2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De lehet mandulagyulladástól is,jól gondolod.Vagy nyáktömlő gyulladástól,vagy a manduládon lévő kis fehér pöttyöktől.
2011. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Am nekem a mandulámmal világ életembe gondom volt kiskoromba többször is kiakarták venni.
2011. aug. 22. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
de van 4 vagy 5 lukas fogam is gyomrommal semmi probléma azt ki is zártam
2011. aug. 22. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor bizony a fogakkal kell kezdeni,azután ha visszatérő problémád van a manduláddal ESETLEG kivetetni.
2011. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!