Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás lett a kezem egy...

Ekcémás lett a kezem egy helyen, most vettem krémet már kezd eltünni, mennyi az esély rá hogy később ujra előjön? Most van először ilyen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen krémet vettél?

nekem is az volt télen kijöttek tavasszal elmúltak és most az egyik ujjamon újra kijött egy kicsit,de krémezem és már múlik el :)

2011. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100%, hogy ismét előjön, ha ekcéma. De honnan tudod, hogy ekcéma? Mert csak akkor az, ha bőrgyógyász mondta.

Egyébként lehet allergia és akár melegkiütés is. Vagy bármi.

2011. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

háziorvosnál voltam( ő nem mondott semmit), nem irt beutalót bőrgyógyászhoz, hanem krémet irt fel, az egyik eladó nőt a gyógyszertárban kérdeztem h nézzen rá a kezemre és ő mondta h ekcéma.

nemtudom elolvasni milyen krém, majd kideritem később:)

2011. aug. 24. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Az ekcéma olyan, mint a herpesz. Akkor jön ki, ha stressz ér, vagy beteg vagy. Soha nem múlik el, csak ideiglenesen eltűnik. Anyukám ekcémás.

2011. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nekem eddig még soha nem volt ekcémám, beteg se voltam soha (most se vagyok) viszont nagyon stresszes életem van.


a kenőcs pedig Elobubor krémmel, már nagyon szépen gyógyul tőle a kezem, már lassan két hónapja hogy nagyon gyulladt volt

ha ujra előjönne Lipobase repaire-t kell rá kennem.

2011. aug. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!