Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is rögtön megfáztatok...

Más is rögtön megfáztatok ahogy jó idő lett?

Figyelt kérdés
Nem tom mi van velem, de hóesésbe semmi bajom, kitavaszodott(szinte nyáriasra) és azóta megvagyok fázva, egyfolytába hapcizok..más is így van vleel?
2009. ápr. 16. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az allergia egyik tünete is lehet. Nem vagy allergiás?
2009. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de egyébként sokan. Ha jön a jó idő sokan azt hiszik hogy nyár van és rögtön levesznek minden ruhát. Mivel tavasz ilyen szeszélyes sokan megfáznak.
2009. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem minden bajom van.:) Szóval mindenem fáj. Meg náthás is leszek sokszor pedig mindenki pólóban járkál körülöttem én meg nagy pulcsikban.:)
2009. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem még csak lese vettem a ruhát, kabátba voltam, ezért is lepődtem meg, tavaly is ez volt, februárba megfáztam, és most februárba elmúlt, de visszajött..pedig már örültem h egy év után vége..de nem.

Nem hiszem hogy alergiás lennék, voltam teszten, nem néztek meg midnent, de poratkára, meg lisztatkára alergiás vok.

Am tavaly nyár óta figyeltem meg, hogy nyáron szinte midennap vörös a szemem, és nagyon szúr, meg ég, de nem könnyezik normálsan..először azt hittem hogy a fényt nem bírja, de nem mert este is tapasztaltam az utcán.

2009. ápr. 16. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy elég edzett, sem fizikailag, sem a magyar nyelvtanban(

1.) lese=le sem

2.)minden nap

3.)allergia

2009. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

5 sorban , 5 szarvashiba, erre én is allergiás vagyok.

Hóesésben! (hol kérdésre ban/ben)

egyfolytában (uaz.)

2009. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért,mert nem vágja annyira a helyesírást,még lehetnek kérdései!! Inkább azzal foglalkozzatok!!
2009. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

papiron jó a helyesírásom, hanem most sokan írnak msnen:D

De te meg azt honnan tudhatod hogy fizikailag mennyire vagyok edzet? olyan értelembe nem h megfázok, de ha pl allergi, akkor ha már vki allergiás az már nem is lehet fizikailag jo hisz elvileg "náthás" nah te is egy tök fej vagy a sok közül..csak álltalánosítasz azért mert nem írtam helyesen, de am tényleg 4es 5ös a suliba a helyesírásom. De ha msnen 10en akárhányan írnak akkor nem fogok itt utána olvasni, nem hivatalos levél ez. Gondoltam képes vagy így is kiolvasni:D De figyi neked hejesen írok HEJESEN:D xD csak h te is értelmezni tudd, és ne azért írj mások kérdéseire hogy beleköss. Ha annyira bajod van a másikkal akkor magaddal van bajod, tudod mit? menj a tükör elé és sorold fel magadnak h mi nyomja a lelked..utána tuti nem fogsz másokkal kötözködni.

2009. ápr. 16. 22:22
 9/16 A kérdező kommentje:
És köszi ucccso válaszolo:) (de am tényleg tok helyesen írni, de itt annyira nem figyelek, ez valahogy más mint a papíron való helyes írás, vagy mint amit kimondok).
2009. ápr. 16. 22:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Én egész télen narancsot ettem kilószámra..épp örültem,hogy nem voltam beteg honapok ota ,aztán ahogy jött a jóidő,elkaptam az influenzát:-D pech
2009. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!