Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegességre pattanás szerű...

Idegességre pattanás szerű fájó csomók lehetnek amik kijönnek mint a herpesz? Van még így más is?

Figyelt kérdés
Párszor amikor valami nagy trauma ér, akár testi (betegség) vagy lelki mindig pontosan ugyanott, ugyanolyan nagyon mélyen érezhető kisebb nagyobb gömb alakú feszítő érzésű (mint a pattanás) dudor, csomó jön ki rajtam úgy utálom, mindig megnyomom és akkor a háromszorosára duzzad, pedig soha nem jön ki belőle semmi, de semmi. Akárhogy kínozom, akármilyen erősen, soha. Nekem a homlokon táján, egyik ismerősömnek az állán, másiknak a tarkóján van ilyen, de egyikünk se tudja miért jön ki ez néha néha csak feltételezem, hogy a stressz miatt.
2011. aug. 24. 17:23
 1/1 anonim válasza:
Igen, kijöhetnek ilyen dolgok, stressz, betegség esetén, mikor legyengül az immunrendszered. Nekem ilyenkor aftám szokott lenni. Mindenki szervezete máshogy reagál a stresszre, betegségekre, neked ilyen kis csomók formájában. Szerintem ne nyomkodd őket, főleg ha fájnak, tudom nehéz megállni, de hagyd békén, úgy hamarabb el fog múlni :)
2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!