Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg olyan...

A zöld tea tényleg olyan hatékony mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Láttam egy csomó helyen, hogy nyugodtan ehetem a kedvenc ételeimet mellette, mert megakadályozza a zsírlerakódást. Ez igaz? Teljes mértékben megakadályozza?
2011. aug. 25. 13:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
inkább úgy írom, hogy 'ehetek bármit mellette?' mert még valaki beszól, hogy attól függ mik a kedvenc ételeim -.- xD
2011. aug. 25. 13:28
 2/17 anonim ***** válasza:

Láttam egy csomó helyen, hogy nyugodtan ehetek bármit mellette, mert megakadályozza a zsírlerakódást.


HA ez igy lenne, akkor gondolod, hogy valaki is szenvedne fogyókúrákkal?

2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt még leírni is butaság!:) De aki írta, mondta az még nagyobb barom!
2011. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azért valamennyit biztos használ, még ha nem is teljesen, nem? meg akkor gondolom csak hozzásegít a fogyókúrához...
2011. aug. 25. 13:37
 5/17 anonim ***** válasza:

Én minden nap iszom zöld teát, mégis van elég sok súlyfeleslegem, igaz nem fogyókúrázom, viszont a teát sem emiatt iszom.

Amit olvastál baromság.

2011. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Használni használt nekem, mert vacsora helyett megittam 1-2 liter zöldteát, de ha alapvetően kihagysz egy étkezést ez be fog következni, szóval... De gondolom te is tudod belül, hogy csak életmódváltoztatással fog menni a fogyás.
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de én most nem a Lipton (vagy egyéb) zöld teára gondolok... hanem a natúrra... aminek nagyon sz@r az íze, és nincs benne semmi más összetevő.
2011. aug. 25. 13:43
 8/17 A kérdező kommentje:
mondjuk amúgy ha nem is a zsírlerakódást akadályozza meg akkor is használ valamit mert mikor egy bögrével megiszok már tele vagyok félig...:D szóval... :)
2011. aug. 25. 13:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is a natúrt iszom ( mondjuk én szeretem az ízét ), mégis ott a kb. 15 kilós súlytöbblet.


Ne keress kényelmes megoldásokat, mert ilyen nem létezik.

Ha fogyni akarsz mozogj és egyél kevesebbet.

2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is azt ittam...:D cukor és citrom, meg midnen egyéb nélkül, és legalább jobban tudtam tanulni, mert nem votlam olyan fáradt, de nyilán nem fogsz lefogyni úgy, hogy azt eszel, amit csak akarsz. Az ízét meg teljesen meg lehet szokni.
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!