Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr öregedése ellen tudtok...

Bőr öregedése ellen tudtok ajánlani valamilyen vitamint?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még (24 éves) de nálunk a családban mindenkinek korán elkezdett öregedni a bőre, ezt szeretném én megelőzni. Milyen vitamint tudnátok ajánlani?
2011. aug. 29. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Mindennap egy kiskanál szőlőmagolaj. Olyan anyagok, vitaminok vannak benne ami jót tesz a bőrnek.
2011. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondják az A és E vitamin.de amúgy ami fontos ne járj szoláriumba, és a túlzott napozást is kerüld. igyál rengeteg vizet.
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én valami komplex vitaminra gondoltam, tehát, hogy egy vitaminban legyen benne minden. Szerencsére megiszok napi másfél két liter vizet, úgyhogy ezzel nincs gond, szoliba meg még sosem voltam :)
2011. aug. 29. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az anti-ageing.hu-n vannak jó termékek, de most nem emlékszem, hogy melyik való a bőr öregedése ellen, talán a revitol, vagy a longevita... passz. Én a K2-t szedem, csak emlékszem, hogy amikor vettem, akkor végig olvastam a többi terméket is és rémlik valami ilyesmi :)
2011. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem mindkettőtök által ajánlott oldalakat, szimpatikusak nagyon, bár a Lenkei egy kicsit drága nekem... Utolsó válaszoló, végig böngésztem én is mindegyik terméket az oldalon, valóban a Revitolra írja, hogy gátolja a bőr korai öregedését (többek között), bár összetevőit nézve a LongeVita is hatásos lehet, mert elég erős antioxidáns képességgel bír, ami ugye táplálja a bőrt... Na, most legyek okos :) Gondolkodom még, de szerintem a Revitol lesz a befutó. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. aug. 31. 14:50
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelt a téma, úgyhogy megnéztem én is az oldalakat, és szerintem a ResVero Forte is jó lehet a bőr öregedése ellen, merthogy abban is van szőlőmag... Nem akartalak még jobban elbizonytalanítani kedves Kérdező, csak gondoltam megosztom veled a felfedezésem :)))
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!