Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül más fiatal...

Van rajtam kívül más fiatal nő is, aki "kopaszodik"?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és a fejem tetején már alig van hajam. Annyi a szerencsém, hogy oldalt még tűrhető, ezért ott elválasztva hordom, és így nem annyira vészes.

Gyerekkoromban nagyon szép dús hajam volt, aztán 14 éves voltam, mikor elkezdett ritkulni. Anyukám tanácsára levágattam rövidre, de semmit nem segített. Voltam gócpontkeresésen, nőgyógyásznál, fogorvosnál, vérvételen, semmi eredmény. Használtam Bánfit, Revalidot, Varga hajcseppet, kovaföld kapszulát, semmit nem használt. Nem hullik vészesen, csak mivel nem nő helyette új, ezért attól félek egyszer elfogy... A fényképeken látom leginkább, hogy szépen egyre kevesebb a hajam évről évre. De pl a két halántékomnál van 1-1 kb 3 cm átmérőjű rész, ahol nagyon dús. Oldalt és hátul még tűrhető, a fejem teteje viszont katasztrófa... Simán meg tudnám számolni a hajszálakat....

Már gondoltam hajbeültetésre is, de nincs rá pénzem.

Van rajtam kívül más is ilyen helyzetben? Vagy esetleg valaki, akinek segített valamilyen módszer?


2011. aug. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a típusú hajhullás, ami egy tenyér nagyságú a fejtetőn, ez bélproblémára utal. Voltam egy természet gyógyásznál más bél problémával és ő mondta hogy a bőrbetegségek is illetve az ilyen hajhullás mind-mind arra utal hogy sok méreganyag van a bélben és rosszul táplálkozunk. Sok mindent kellett változtatnom az étkezésemben és én rendbe jöttem egy másfél év alatt. Ha érdekel a természetgyógyász címe irj privát.
2011. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Tudsz írni te nekem, mert én itt nem találtam, hogy hol tudnék neked írni.
2011. aug. 30. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve kezdett elég alaposan hullani a hajam. Homeopátiás bogyókat szedtem(nem a hajhullásra, hanem vmi más problémára), és én ezeknek tudtam be a hajhullást.. Kb. fél éve hagytam abba a bogyók szedését, amikor egy nap már látványosan sok hajam hullott ki. Azóta nem hullik annyira, de szerintem még mindig több az átlagosnál. Az előző hozzászólónak igaza lehet mert nekem is vannak emésztési, és bélproblémáim, legalábbis észrevételeim szerint.

Amúgy az utóbbi időben bérescseppel próbálkozok, minden hajmosás után bekenem Béres cseppel a fejbőröm, a fodrászom tanácsára, akinek, apró hajszálaknőttek fejbőrén, mióta keni..

2011. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, hogy a béres cseppet rá kell kenni a fejbőrre. De ha jönnek tőle új hajszálak, akkor biztos használ. Köszönöm neked is!
2011. aug. 30. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném az első válaszolót, hogy miket változtatott az étrendjén és életvitelén? Hátha nekem is bejönne:)
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!