Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek a vérvételtől....

Nagyon félek a vérvételtől. Ti mire gondoltok/figyeltek közben?

Figyelt kérdés

Minden szuritól rettegek, de úgy, hogy totál leizzadok, amíg pl. a suliban a sorban állok... vérvétel, oltás... ráadásul fáj is eléggé. Most gyakran kell majd vérvételre mennem mert elkezdek szedni egy gyógyszert, de már előre félek hogy ott fogok bénázni.

Ti mire gondoltok vérvétel közben? Vagy mit csináltok hogy ne érezzétek annyira?

16/L


(Légyszives normális válaszokat...köszönöm:D)


2011. aug. 31. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass közben zenét, vegyél nagy levegőket és csukd be a szemed. Amúgy ha tényleg sokat kell menned, akkor a 4. 5. után már "megszokod". Fel a fejjel :)
2011. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd félre a fejedet és gondolj arra, hogy mindjárt túl leszel rajta. Aminek meg kell történnie /vérvétel/ úgyis megtörténik. Jobb elfogadni.
2011. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nőgyógyász és műtétek miatt kellett sokat járnom.Nekem sosem fájt,szerencsére,csak icipicit kellemetlen,mikor beszúrják.Nekem végig azt járt az eszemben,hogy ezt a leendő kisbabánkért teszem.
2011. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem zavar. Én mindig nézem, hogy hogyan veszik a vért:) Nem is fáj, csak egy apró szúrás. De ha nem bírod, akkor ne nézz oda. Majd megszokod.
2011. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!