Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szed valaki K2 vitamint...

Szed valaki K2 vitamint csontritkulásra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:00
 1/2 anonim válasza:
Szia, igen! Nekem is kezdődő csontritkulásom van, úgyhogy jól körbejártam a témát, így lyukadtam ki a K2 vitaminnál; mivel egyrészt ugye leállítja a csontok lebomlását, másrészt pedig fokozza az új csont képződését, úgy gondoltam ártani nem fog :) Természetesen azért megkérdeztem egy orvos ismerőst is, és ő is csak ajánlani tudta a szedését. (Szedem már egy ideje, úgyhogy ha valamilyen kérdésed van esetleg és tudok, szívesen segítek :) )
2011. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
K2+D3 vitaminokat szedek én is, orvos ismerősöm ajánlotta, mondván, hogy együtt hatásosabb. Én ugyan annyira nem értek hozzá, de orvos lévén biztos nem beszél hülyeséget :)
2011. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!