Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miket tudtok ajánlani, hogy...

Miket tudtok ajánlani, hogy jobb legyen a felkelés korán reggel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek aludni, ágyúval sem lehetne kirobbantani. Viszont elkezdődött az iskola és még sokszor visszanyomom szundira a telefonom aztán meg kapkodás van. -.-"
2011. szept. 4. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
feküdj le előbb.
2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
aludj.
2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez mind meg volt... értelmesen nem lehet?
2011. szept. 4. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát nehéz is ez, mert hiába fekszel le és alszol el korábban, nem könnyebb felkelni.

Legalábbis, ha én 7 órát alszom, pl. 2-től 9-ig, sokkal jobban kelek, mintha 11-től 6-ig aludtam volna...



Nálam sokat segít, sőt, nélkülözhetetlen, hogy ébredés után ébren heverjek még egy kicsit.

Miután lenyomtad a telód, húzd ki a függönyt/húzd fel a rolót, vagy esetleg gyújts lámpát, feküdj vissza és próbálj meg nem elaludni.


Ez, amennyire a környezetemben hallottam, nemcsak nekem segít, van még ilyen hevergetős barátnőm.

2011. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Álmodj rosszat, azután már biztos nem alszol vissza :D
2011. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt elhúzom a függönyt, az ébredést könnyíti, ahog yreggel világosodik a szobában.
2011. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb, ha ébredés után még szinte visszaalszol.

Ha nem is ugrasz ki az ágyból, de legalább ülj fel...

2011. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19


Nem... legalábbis nem mindenkinél.

Nekem annál rosszabb nincs, mint ha azonnal kikelek.

2011. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha én azonnal kipattannék az ágyból, akkor az egy ájulással kezdődne részemről xD

Amúgy múltkor spektrumon pont erről volt szó, hogy egy nőnek olyan munkája van, ahol 4-kor kell kelni és számára is érvágás a koránkelés. Erre kékfényt kezdett el használni egy szakember javaslatára, ami után könnyebben ment a reggeli felkelés és több energiája volt a nap hátralevő részében is. Mondjuk ez valami terápiás célzatból lett kitalálva és az ára is igen borsós szerintem :S

2011. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy oldom meg a dolgot, hogy kilenckor lefekszem. Tudom, hogy sokak szerint korai, de én így szoktam meg, és nem is tudok tovább fennmaradni. Reggel 6:30-kor kelek és pihenek még negyed órát, utána még arra is marad időm, hogy kivigyem a kutyát és megreggelizzek. Bár a suli nekem 5 percre van, ennek is köszönhető, hogy van időm minderre. 16/L
2011. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!