Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja jobb oldalt a...

Pár napja jobb oldalt a gyomromtól lejjebb jobbra szúrkál és fáj, főleg mozgásra fáj jobban, de evés után meg azt érzem, hogy nagyon nehéz a gyomrom. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
epekő?
2011. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínű vakbélgyulladás.


menj orvoshoz, papám azért halt bele mert későn ment!

2011. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
orvoshoz ,de gyorsan házi orvos majd a többit ő tudja!
2011. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megírnád bővebben,hogy mire gondolsz,hogy a háziorvos majd tudja?
2011. szept. 6. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
komolyan nem érted, miért kell orvoshoz menni, ha rosszul vagy?
2011. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy rosszul vagyok,csak nagyon kellemetlen érzés.Szerinted lehet epekő?Vagy valami másra gondolsz?
2011. szept. 6. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
epe kő, vagy vakbél, vagy más, az orvos bizonyos dolgokat ki tud zárni első vizsgálatra ami még szóba jöhet azért meg elküld további vizsgálatra! de a szépsége az egésznek ,hogy bele is halhatsz! jobbulást!
2011. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a vakbél gyulladásomnál éreztem ,hogy valami nem jó de 2 napot még dolgoztam vele aztán este bementem a gyógyszertárba ,hogy kérjek valami fájdalom csillapítót, reggel még elkezdtem dolgozni de már nagyon gyengének éreztem magam,elmentem a házi orvosomhoz, megállapította a vakbél gyulladást,mentőt akart hivni, nem engedtem ,saját kocsival bementem 25 km -re volt a kórház beérkezés után 2 órával már a műtőbe voltam, és nem volt igazi nagy fájdalom és az utolsó pillanatokban voltam, az orvos szerint! ezért kell menni az orvoshoz!
2011. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!