Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatnám meg az...

Hogy tanulhatnám meg az ügyetlenebb (jobb) kezemet is hasonló szinten használni, mint a másikat?

Figyelt kérdés
szeretnék jobb kézzel is tudni írni, mit lehet tenni evvel? lehet valami káros egyészségügyi hatása a próbálkozásnak?
2011. szept. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gondod lehetne belőle. :)

Én is tanulgattam a bal kezemet rendesen használni, és kb. mindent sikerült is, de az írás olyan, mint egy kis elsősnek. :s

Szerintem még ez is fejleszthető lenne, de fárasztó, úgyhogy abbahagytam. :$

De ha abból indulunk ki, hogy pl. akinek levágják egy kezét, simán átáll a másikra, akkor gondolom, hogy bárki meg tudja tanulni használni az ügyetlenebb kezét is.

Csak gyakorlás, kitartás kérdése.

2011. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorold. Persze idő kell, de gondolj bele, hány évig írtál gyöngybetűkkel (vagy legalábbis gyöngybetűnek szánt betűkkel :D), mielőtt kialakult a rendes írásod.

Emellett érdemes elkezdened zongorázni. A legtöbb darabban ugyanis a jobb kéz szólama nehezebb, meg amúgy is nagyszerűen ügyesít.

2011. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak gyakorló írólapok, azokkal lehet gyakorolni. Lehetőleg minden nap haladj vele! Sok balkezes tud mindkét kezével írni.
2011. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!