Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tölcsérmellkasom van, edzéssel...

Zsolti0430 kérdése:

Tölcsérmellkasom van, edzéssel vagy úszással gyógyítható? Tudom hogy már van egy ilyen kérdés de én mellékelnék egy képet is, akinek hasonló problémája van/volt azoknak érdekelne a véleménye, nem tudom az enyém mennyire súlyos eset.

Figyelt kérdés

Volt aki azt írta, hogy ha csak kis mértékű, akkor el lehet érni javulást. Én egy ideje edzem a mellizmom és a hátam, és nemrég elkezdtem külön hasizomedzéseket csinálni.

A kép: [link]



2011. szept. 7. 17:52
 1/4 anonim válasza:

Szia. Egyáltalán nem súlyos eset. Barátomnak is tölcsér melle van, és én imádom. Tök cuki:)

A legtöbb lánynak ez tetszik.

Amúgy nem lehet vele semmit se csinálni, csak műtéttel.

2011. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de műteni azt nem akarom
2011. szept. 19. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj barátom... nekem sokkal sokkal súlyosabb volt... annyira hogy 2 lemezt kellett betegyenek a műtétnél, nem 1 et, és még most sem lett 100% os eredmény. Ami neked van az semmi. Ha tényleg fontos lenne gondolkodás nélkül megműttetnéd. Nagyjából fele annyit szenvednél vele mint én. De am edzés, izomnövelés belső mellre és nem is fog annyira látszani.
2013. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy lehet belső mellre edzeni?
2017. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!