Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ilyen fáradt?

Mitől vagyok ilyen fáradt?

Figyelt kérdés
Minden nap kb. ugyan abban az időpontban fekszem le aludni és 8 órát alszom még is nagyon fáradt vagyok.
2009. ápr. 22. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
vitamin ésvagy táplálékhiány
2009. ápr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehetsz vérszegény, vagy kezdődő depresszió. Krónikus fáradtság szindróma is van és lehet rossz a vérképed is. Mindenképp fordulj orvoshoz. Ne várj vele, mert esetleg súlyosbodhat.Valószínűleg vért fog venni, és először ír valami tablettát.Sok oka lehet, de vizsgálatot igényel. Járj utána! Ne fogadd el így!
2009. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alvást befolyásolhatja:

- Vitaminhiány és/vagy tápl. hiány

- stressz

- az alvás mennyisége és MINŐSÉGE

- lehangoltság

- vacsora mennyisége és minősége

- folyadékfogyasztás

- véleményem szerint az alvás helye is

- és ami leghülyébben hangzi, az a fogkrém. Én legalábbis azóta alszom normálisan, mióta fogkrémet cseréltem, mert a mostani nem szárítja annyira a nyálkahártyát, így nem kelek fel éjszakánként 10-szer inni és 3-szor pisilni.

2009. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!