Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogok hosszabb távon miben...

A drogok hosszabb távon miben károsítják a szervezetet? Hogyan fog ez kihatni felnőtt korban?

Figyelt kérdés

A leggyengébb és legkönnyebben beszerezhető drogtól a legerősebbig. Kicsit leszűkítve pl: "Kati"


De mint írtam érdekel az erősebb drogok hatásai is.


2011. szept. 10. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Függ a kábitószer tipusától, viszont a különféle mentális zavarok kialakulásai mindig együttjárnak a kábítószer fogyasztással. Ezek akkor is megmaradnak, vagy megjelenhetnek ha az illető már évek óta tiszta... Ilyen lehet a depresszió, a pánikbetegség, de akár a pszichózis is.


Igazából a mentális zavarok 1-2 alkalom után megjelenhetnek, de teljesen egyénfüggő, hogy kinél alakul ki és kinél milyen formában.


Aztán vannak mindenféle fizikai hatások is pl.: fogak kihullása, hajhullás, májkárosodás, vesék tönkremennek, de a teljes vérkeringés is összeomolhat egy idő után, akkor is, ha az illető tiszta...


Úgyhogy lehet mérlegelni kinek mi éri meg...

2011. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Részemről az összest elítélem, viszont az ismeretségemben sajnos akad egy ilyen ember. Nem mondahatom meg mit tegyen és mit nem, csak próbálok neki érvelni a következményekre, és ezért kéne tudnom, hogy mi mivel jár, hátha segít. (Vagy nem...) de nem szeretem az ilyet végig nézni. Köszönöm a választ mégegyszer. :)
2011. szept. 10. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Iiiiigen. Már egyetlen füves cigitől is lehet az arra érzékeny egyénből skizofrén. De a rendszeres fogyasztás!!! Hát, én még nem láttam, szép, felhőtlen drogost. Teljes lepusztulás! A fiamon is tapasztaltam a fő ,,áldásos" hatását. Eléggé skifo lett. Hiába mondom neki, nem hiszi el. Ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába próbálod neki elmagyarázni amíg ő maga nem látja be.

Ugyanúgy mint egy alkoholfüggőre se fogsz hatni észérvekkel,csak miután ő úgy dönt hogy leszokik róla.

Egyébként gondolom tudod hogy "A DROGOK" alatt nem csak a betiltott szereket értjük, többet között az alkoholt és a koffeint is.

Hosszabb távú hatásait most nem fogom leírni neked,ha kíváncsi vagy rá akkor menj fel daath.hu-ra...de egy a lényeg.: mértékletesen fogyasztva egyik sem fog tönkretenni.

Ezt azért ne értsd félre,nem azt mondom hogy egészséges,mert természetesen nem az EGYIK SEM ha mértéktelenül fogyasztod,legyen szó vörös borról vagy kávéról vagy akár a fűről..

2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!