Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? A kávétól...

Mi lehet a bajom? A kávétól és az energiaitaltól a szívem fáj, a szénsavas üdítőktől a hasam, az alkoholtól és a cigitől (csak mellettem szívják) a mellkasom:S

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább leszoksz az egészségtelen dolgokról! :) Amúgy viccet félretéve egy orvostól kéne megkérdezned, itt senki nem fog tudni válaszolni. Talán kicsit érzékeny a szervezeted.
2011. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírod ezeket a dolgokat.

A kávé és az energiaital felgyorsíthatja a szívverést, lehet tőle extrád is. (legalábbis régen nekem is volt a kávétól, főleg ha éhgyomorra ittam.

A szénsav okozhat gyomorégést, ha túl sokat iszol belőle, de ha érzékenyebb a gyomrod akár pár kortxtól is lehet.

A cigi meg füst és kátrány, állítólag károsabb ha más által füstöt szívunk be(mert az már lehűlt..) bár nemtom ennek mi az igazság alapja.. Ne menj olyan helyre ahol dohányoznak és probléma megoldva...

2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!