Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szánjam rá magam, hogy...

Hogyan szánjam rá magam, hogy időben lefeküdjek aludni? Soha nem alszom ki magam, főleg, ha koránkelős hét van, pedig egész délután szenvedek az álmosságtól, szinte rosszul vagyok és ideges is.

Figyelt kérdés
Időpocsékolásnak tartom a sok alvást, meg nincs hozzá kedvem, de szenvedek tőle. Itthoni dolgaimat megcsinálom, de a takarítással vannak gondjaim, kedvem nincs hozzá ilyenkor. Egyszerre megcsinálom a rendrakást, de egy jó ideig letojom utána. Ez a koránkelős héten fordul elő, ami minden második hét. Ma is dolgom volt és húgommal is találkoztam. Főzni szoktam mindig, mert a napi egyszeri főtt étel kell nekem, hiába lakom egyedül. Leülök a gép elé kínomban, mert csak itt tudok egyes emberekkel beszélgetni. De, ha az alváson és a rendrakáson kívül lenne más dolgom, ami nem kötelező, itt hagynám a gépet, úgyhogy nem vagyok függő. :) Szeretnék egy olyan napot, mikor meló után hazajövök és ledöglök, tojok a világra. Háromszor járok edzeni hétköznap, úgyhogy fél 5-re érek akkor haza. Ha főzni kell, akkor nagy nehezen megcsinálom utána. Holnap is ilyen nap lesz, csak még jön a barátom is. Neki nem mondhatom, hogy feküdjünk le hétkor legkésőbb, mert rosszullétes tüneteim vannak a kialvatlanságtól, mert ritkán találkozunk így is. Pedig holnapra terveztem azt, hogy nem érdekel a főzés, megjövök edzésből és fekszem. Szombaton is dolgozom, de általában a barátom szokott jönni akkor is. Szóval hétvégén sem tudok aludni, ha akarok se, mert a barátommal más az alvás, mint egyedül, csendben. Nappali alvás meg nem az életem része. Üssem le magam, hogy feküdjek már le vagy mi legyen? :)
2011. szept. 15. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Netán éjjeli bagoly vagy?:)

Amúgy én se bírok korán lefeküdni,mindig ált. 1-2 körül fekszem,reggel meg mint a mosott szar olyan a fejem:D Azért ha nagyon korán kelek akkor megpróbálok időben lefeküdni:)Neked is valahogy rákénne szánnod magad,hogy időben hajtod álomra a fejed mert a szervezeted nem tud regenerálódni és megsínyli hosszú távon a szervezeted!Szóval sipirc és vágd magad vízszintesbe!!:D

2011. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindjárt, csak megnéztem, írt-e valaki választ nekem. :)
2011. szept. 15. 22:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Megint a koránkelős hét következik...
2011. szept. 25. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Csak magadat kellene meggyőznöd, hogy az alvás nagyon fontos része az életünknek. De ha nem, nem!
2011. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)


Akkor a héten bizony le kell ütnöd magad,hogy csucsuljál:D Mostanában nekem elég 5 óra alvás is...,hétvégén meg bepótlom és alszok 10 órát:D

2011. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!