Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai ágybavizelés gyógyíth...

Éjszakai ágybavizelés gyógyítható? Többi lennt

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és ebben a betegségben szenvedek. Régebben orvosról orvosra jártunk szedtem gyógyszereket stb stb... Pár éve viszont már meguntam a sikertelenséget mert egyik kezelés és gyógyszer sem használt szinte semmit. Aztán egy idő után fokozatosan kezdtem javulni, de méh néha most is előfordul. Van vkinek erről tapasztalata, vagy akármi. Csak normális válaszokat kérek ha lehet.
2011. szept. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a családban nálunk is van egy hasonló helyzetű fiú. ő 16 éves. Ciki de ő pelenkát vesz fel éjjelre. =/ Mert neki se használt 1 gyógyszer sem.
2011. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyerekeknél gyógyítható, kár volt abbahagyni a gyógyszereket.a fiúknál gyakoribb probléma és hosszú

ideig eltarthat, de azért általános iskola alsó osztályaiban már ki kell gyógyulniuk.

valami stresszelhet, ami Nálad újból problémát okozhatott.

ennek kellene utánajárni, és az okot kezelni, megszüntetni.

urológus szakember aki pontos választ tud adni.

2011. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem szégyen éjszakai alvás alatt pelenkában aludniuk az ágybavizelő nagyobb gyermekeknek és ritkább esetben kamaszoknak és felnőtteknek.


Tudok olyan esetről egy személy éjszakára vastag jobb nedvszivó képességű hosszú és vastag lábközötti részen széles textilpelenkát visel. Arra gumibugyit visel és meleg hosszú ujjú és lábászárú pizsamát visel. Nem kényelmetlen az érintett személynek az éjszakai textilpelenka.


Pár év elteltével javulni kezdett az állapota lényeg nagyon ritkán szivárgot az éjszakai textilpelenkája, nem csak a pénztárcáját kimélte meg és kiméli meg vele hanem a környezetett is. És gyógyhatása is megvolt a vastag éjszakai textilpelenkának.

2012. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

[link]


3 éves kor alatt megszokot pizsamán jól látszik a pelenka felnőttkorban sem szégyen ha szükséges az éjszakai pelenka viselet. Olykor aranyosan is mutat felnőtteknél is az éjszakai pelenka látszata a pizsama alatt.


Lényeg száraz maradjon a ágy az ágynemű és pizsama reggelre jókedvüen aktivan szárazon kelljen fel az ember az ágyból.


Majdnem közel az iskolás koromig volt szükséges téli hónapok éjszakáján textilpelenkára. Annyira mélyen aludtam ritkán volt száraz éjszaka alatt reggelig az ágyam. Eleinte nem szégyeltem az éjszakai pelenkát hamarabb megbarátkoztam vele nem sokkal később nem volt rá többé szükségem rá.

2012. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elirtam elente szégyeltem az éjszakai pelenka viseletemet közel iskola kezdései évemhez aztán megszerettem átmeneti viseletett, hogy már nem szégyeltem és nem zavart a nagy vastag éjszakai biztonságos csomag. Végig tudtam reggelig aludni az éjszakát pisis pelustól sem keltem fel.
2012. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 19 éves lány vagyok és ez volt a problémám, de általános iskola alsós osztályaiban múlt el, ha jól emlékszem. Nem tudom neked sajnos megmondani hogy mitől múlt el, mert anyukám abban az időben orvostól orvosig járkált velem míg el nem múlt. Volt hogy gyógyszert szedtem, szerintem nem az használt. Amikor a "sima" orvosok nem váltak be, akkor elmentünk akupunktúrára, majd jártam talpmasszázsra(reflexológia) is. Ha ezek is hatottak, akkor sem rögtön. A kezelések után kb fél év biztos eltelt, mire abbamaradt. De ugyanakkor amikor abba maradt, arra emlékszem, így a múlt homályából, hogy valaki azt tanácsolta, hogy mondogassam elalvás előtt hangosan sokszor: Nem pisilek be! Ezt kipróbáltam, és lehetséges hogy ez hatott. Szóval vagy ez hatott vagy az akupunktúra, vagy a talpmasszázs. Amúgy az előttem szóló, hát, nem mondom érdekesek a válaszai. Számomra biztos nem lenne segítség, meg amúgy is nem olyan praktikát kért a kérdező, amivel a bepisilés következményeit szeretné kezelni, gondolom a 19 év alatt már kitapasztalta hogy mit kell használnia. A kiváltó okot, az alapbetegséget kellene kezelni. Lehetséges hogy lelki eredetű probléma áll fenn, amire nem is emlékezhetsz hiszen kiskorodban történhetett valami trauma, amit nem tudtál feldolgozni, és ezért pisilsz be. De ez csak egy lehetőség. Minél többféle orvosnál próbálkozz, akár az akupunktúrát is próbáld ki. Én dr. Sári Erzsébethez jártam. Csak ajánlani tudom. Ez amúgy óriási lelki megterhelést jelenthet, ráadásul egy 19 évesnek. Most eszembe jutott valami, amitől még elmúlhatott, mégpedig az, hogy minden év végén volt a suliban ottalvós tábor, és én nagyon menni akartam, lehet hogy ez is közrejátszhatott abban hogy elmúlt. Szerintem sokra képes az ember, ha valamit nagyon akar!
2012. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit, én tudom a megoldást!
2012. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen azt javaslom, hogy menj el homeopátiás orvoshoz! Én kiírom Neked a könyvemből, amiket találok, de nem vagyok profi. Amit ne használj soha, amit adnak pl. a HEIM PÁL KÓRHÁZ-ban, orrsprayt, amivel éjszakára leáll a veséd. Mivel az tönkretesz.

Na, ide írom a szereket. Jaj, az a baj, hogy van rá vagy 30 féle szer és mindenkinek az kellene, ami a legjobban ráillik. Én most leírok ezek közül egyet: CAUSTICUM CH9 minden nap 3 globulust elszopogatni, minimum 2 hónapon keresztül. De előtte-utána fél-fél órán át ne egyél, igyál, dohányozz, fogat moss, kávézz! és ne tedd a szert mobiltelefon, PC mellé! (Ha szeretnéd, privátban elküldhetem Neked a homeopátiás orvosom nevét.) Most nézem: ez egy 2 és fél éves kérdés? Aúúúúú

2013. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!