Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a béres cseppet c-vitaminna...

Ha a béres cseppet c-vitaminnal kell szedni, akkor hogyan tegyem? Mivel a béres cseppet napi többször is kell inni, akkor a c-vitamint is annyiszor vegyem be?

Figyelt kérdés

mert úgy hallottam h c vitaminból egy két szem elég egy nap?

köszi


2011. szept. 23. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annyiszor vedd be a c -vitamint ahányszor beveszed a bérescseppet, vagyis napi 3szor. A c vitamin segíti a béres cseppben lévő nyomelemek felszívódását. Azt a fontos információ tudnod kell, hogy c vitaminból gyakorlatilag bármennyit szedhetsz (valaki naponta 2000 mg-ot szed) nem lesz tőle bajod. Egyes kutatások már azt is megcáfolták hogy veseköve lesz tőle az embernek, ha nagyon nagy mennyiségbe szedi. Úgy tudom a béres csepphez 50 mg-os C-vitamin kapható,abból ha napi 3mat beveszel az 150 mg, még az is nagyon kevésnek mondható, hiszen az ilyen vitaminoknak csak egy része szívódik fel a szervezetben.

Én egyébként napi 500mg C-vitamint szedek már több mint egy éve. Remélem segítettem.

2011. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 23. 15:04
 3/6 A kérdező kommentje:
i db c vitamint hány mg?
2011. szept. 23. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg féle gyártótól és rengeteg féle kiszerelésben lehet kapni c- vitamint. Egy szem lehet 50mg-ostól 2000mgosig is.

Természetesen rá van írva a dobozára mindegyiknek, hogy hány mg-os. Ha az van rá írva pl, hogy 500mg, az azt jelenti, hogy 1 szem 500mg-os

2011. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja értem köszi..csak mindig rá van irva h felnőtteknek ennyi meg annyi mg..és nem tudtam h egy mennyi de am 500 van ráirva akor az az h egy db annyi, köszi
2011. szept. 23. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit, nagyon szívesen :)
2011. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!