Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy:...

Mit gondoltok arról hogy: kezd szőrösödni a hónaljam és a lábam is jobban. Lehet majd köze ahhoz hogy majd mutálok vagy az arcom is változni fog?

Figyelt kérdés
14 f vagy ilyen a genetikám?? Későn érő vagyok esetleg? Eléggé szeretném azt hogy mélyebb legyen a hangom. Ha kérdeznétek nincs semmi betegségem,meg hormonokkal se.
2011. szept. 23. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy se korán érő, se későn érő, az ég világon semmi bajod! Nem tudom honnan merült fel benned, hogy valami nem oké..
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak nem nézek ki úgy mint egy 14 éves :( Meg már mutálni szeretnék :D Furcsa mi hogy ennyire szeretnék?
2011. szept. 23. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Türelem barátom, az emberek nem egyformák, például énis fiatalabbnak nézek ki annál amennyi vagyok. Hidd el, később sokkal jobb lesz, és sokkal több ideig lesz jobb az, ha fiatalabbnak nézel ki, mint amennyi valójában.
2011. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Benkoos válasza:

Nyugi,én például majdnem 17!!! voltam,mikor mutáltam és utána olyan lett a hangom,mint Vin Dieselnek(nagyon mély).

Csak nyugi,majd beérsz te is...

2012. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!