Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg? (pl. :...

Hogyan legyek beteg? (pl. : láz, nátha, torokgyulladás, stb. )

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok. Az átlagom 4.7-4.9 között mozog. Nem vagyok egy lógós típus. Nem szoktam betegséget szimulálni, hazudni.. Most sem dolgozat elől szeretnék meglógni. Csak itthon lenni néhány napot,a szüleimmel nem tudom megbeszélni hiába próbálom nem igazolják. Tudom hogy most kezdődött még csak az iskola és nem arra vagyok kíváncsi, hogy osztjátok az észt. Se a sós kávé,se a kréta semmi nem használt..Adnátok valami más ötletet?
2011. szept. 25. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

Szerezz be tetveket egy hajléktalantól. Esetleg feküdj le vele, neki lesz egy jó napja, te meg akár hetekig is nyomhatod az ágyat szifilisszel.

Ehetsz az utcán talált kutyakakából is, minden második-harmadik férges, egyéb betegségekről nem beszélve, de a bélférges beteg is otthon marad legalább egy hétig.

2011. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Elsőnek igaza van ;)
2011. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
mennyit akarsz lógni? csak egy napot vagy hosszabb időt?
2011. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

ha tényleg jó tanuló vagy miért nem kapsz 3 nap vagy x nap bizalmat a szüleidtől ezt én sem értem.


próbálkozz hátha.

2011. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
néhány napot..
2011. szept. 25. 19:48
 6/23 A kérdező kommentje:
hiába mondtam nekik nem engedik..még év végén sem hagyták..de nem tudom miért..
2011. szept. 25. 19:49
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Én meg vagyok fázva! Lázam van és hasmenésem. Fáj a torkom, de holnap menni kell melózni. Ha eljössz ide hozzánk, szívesen átadom a bajomat. Jut eszembe, kínomban a fogam is fáj.
2011. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Ha tudsz műsírni, akkor 1. órában kezdj el sírni, hogy nagyon fáj a hasad, fejed, stb. és leküldenek a titkárhoz azt menjél haza!
2011. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Talán azért, hogy te is megtanuld, hogy van olyan az életben, hogy KÖTELESSÉG, és nem csak azt kell megcsinálni, amihez kedved van éppen.

Ha lenne rá valami jó indokod, miért akarsz otthon maradni, biztosan megengednék, de az nem indok, hogy nincs kedved suliba menni.

November elején jön rögtön egy hét őszi szünet, most ért véget a nyári szünet, ennyire nem lehetsz szétcsúszva. Felnőttként lesz x nap szabid, ebből a felével a munkaadód rendelkezik, ha mákod van, 10 nap leállás van karácsonykor, és oszd be a maradék 10 napod egész évre.


A főnököd se fogja érdekelni, hogy van-e kedved bejárni dolgozni, viszont ott bármikor megkérhet rá, hogy ebben az esetben be se menj, mert nem tart igényt a továbbiakban a szolgáltatásaidra.


Sőt, lassan 15 év lesz a tankötelezettség határa, és efölött senki se kényszerít a tanulásra, mehetsz is dolgozni, vagy maradhatsz otthon.


Első voltam.


Tudok egy jó koszos, büdös hajléktalant, beajánlhatlak nála, ha gondolod...

2011. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igazatok van.
2011. szept. 25. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!