Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel után kimutatható,...

Vérvétel után kimutatható, hogy 1 hete spuriztam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy hét után már nem hinném.
2011. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Három hónapig?! Tényleg?
2011. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hallok már össze vissza sok mindent.

A spuri az nem fű az nem mind1.


Hallottam olyat is,hogy külön drogteszt kell,hogy kimutassák,egy átlagos vérvétellel nem lehet kimutatni.

2011. szept. 25. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
És mit számít az testvér? Ha akkor bátor voltál, most mondd azt, hogy igenis szívtam, nyomtam, szúrtam, aszt mindenki bekap.hatja. Utólag fo.sol? Te mással is így vagy? Gondolom, ha teli vagy, akkor bele mersz rúgni a kistesóba is.
2011. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz idióta ? :D


Életemben először próbáltam ki, kb 0,5 spurit 1 éjszaka alatt,mostmeg ge*i beteg vagyok,holnap megyek orvoshoz,és ha vérvétel lenne akkor mivan :D

2011. szept. 25. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem mit parázol. Ha nagy voltál ahhoz, hogy használd, nőj fel ahhoz is, hogy ha kimutatható, tudd vállalni a tetted, és viselni azok következményét (ha van).
2011. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mi lehet ennek a következménye? Ezért börtönt is lehet kapni?
2011. szept. 25. 22:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Általános orvosi vizsgálatok: Nincs, még teljes laboron sem, mint ahogy műtétek előtt sincs, de még ha lenne is, nem adhatják ki az eredményét.


amfetamin (speed) amfetamin 2-4 nap vizeletben


wiki-n találtam,gondolom itt csak nem írnak hülyeséget.

2011. szept. 25. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ejnye-bejnyétől a pénzbírságig én is sokmindent olvastam az imént a témában. (Csak a te kedvedért utánanéztem.) Tényleg sok a félrevezető információ.

De nem hiszem, hogyha elmész háziorvoshoz (márpedig oda mész nem?) akkor azonnal vérvételre küld. Gondolom más betegséged van, megfázás, hányás-hasmenéses vírus ha van, és arra gyanakszik majd előbb.

2011. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!