Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem van. De jelenleg...

Aranyerem van. De jelenleg minden xarás után vér van a xar tetején, és a papíron is. A súlyzózástól rásegíthet az aranyér vérzésére?

Figyelt kérdés

kenyegetem és kúpozom magam azon este, amikor eszembe jut

hogy kéne, hogy ne legyen semmi baj? ha minden így marad, ahogy most van, annak lesz valamilyen következménye?

egyszer már műtöttek aranyérre

18f


2011. szept. 28. 05:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem elhanyagolható probléma....megnevettettél, vicces stílusban írtad:-)))))))

Ez borzalmas fájdalom, el kéne menned dokihoz....nem mondta, hogy ne végezz fizikai melót ha aranyered van? Rásegít hogy kijöjjön sok esetben. Doki,doki,doki!!

2011. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem fáj
2011. szept. 28. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Az érdekes, apámnak is az volt már sokszor, és neki nagyon fájdalmas volt, ülni is csak nagy nehézségek és fájdalmak árán tudott.Akkor biztos több fajtája van az aranyérnek..
2011. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

amikor kijön, akkor az tényleg fáj, konkrétan ki tud jönni a segglyukon, ki tud lógni, az tényleg fájdalmas

de nekem nincs kint, csak vérzik xarás után

2011. szept. 28. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A szekleted kemeny? Orvos bacsi nem ajanlotta, hogy vegezz torna gyakorlatokat? Az orvos milyen valtoztatasokra hivta fel a figyelmedet?
2011. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen besz...i, menj el a dokihoz. Megnézi, és javasol valamit. Azt meg tartsd be. Nem fognak rögtön műteni, ha nem muszáj. De nem muszáj! A stílusod meg.... (kenyegetem = mások kenegetik).
2011. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És néha a helyesírásra is gyúrhatnál, vagy agyra.
2011. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már voltam dokinál, de a doki egy f@sz, nem mondott semmit, még arra sem válaszolt, amit kérdeztem tőle, ezért írtam ki a kérdést, mindig valami hülyeséget mondott az idióta, de a kérdésemre nem tudott válaszolni, pl mint a 12:06-os
2011. szept. 30. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Irj priv.ben, es leirom a gyakorlatokat, amivel tudod ezt segiteni, hiszen egy vertolulasrol van szo.
2011. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Talán ha nem b.sznának seggbe,akkor nem fájna!:-)Használj sikosítót!
2011. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!