Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik az utolsó pillanat...

Mi történik az utolsó pillanatban, miért fordulok vissza suliba indulásnál?

Figyelt kérdés
Általában kivisznek a buszhoz, főleg, amikor már nagyon hidegek a reggelek. Viszont mikor egyedül vagyok itthon reggel, valami nem jó.. Könnyen felkelek, összeszedem a cuccaimat, magamat is, felkészülök az indulásra a buszhoz, még egy utolsó pillantás a tükörbe és mikor indulnék, valamiért megállok az utolsó pillanatban.. Hirtelen annyira rossz érzésem lesz, már egy ideje próbálok rájönni, de feladtam, inkább megkérdezem itt, hátha valaki másnak is van ehhez hasonló. Nincs iskola undorom, igazából pont nem rég kezdtem megkedvelni a tanulást és 1-2 kivétellel szeretem a tanáraimat. Ellenségekről sem tudok, ami ok lehetne. Iszonyú érzés, hogy nem tudok elindulni és nincs ötletem hogy mit csináljak. Előre is köszönöm :/
2011. szept. 28. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt okozhatja szorongás.Ha nem találod meg a megoldást magadban,mindenképpen keress fel egy pszichológust!!
2011. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam, de a téma el lett terelve a családomra, hogy milyen velük a kapcsolatom, amiből végül semmi nem lett
2011. szept. 28. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

És ilyenkor mit csinálsz? Állsz az ajtóban délutánig, míg haza nem ér valaki, vagy leöltözöl, és visszafekszel, vagy netezel egész nap, vagy sorozatot nézel?

Szép lenne, ha én is így járnék munkába indulás előtt..

Amúgy most is iskolaidő van..tehát netezel...

Két jólirányzott atyai pofon kéne. A mai világban már mindent betegségnek tudnak be, és küldenek agyturkászhoz, pedig egyszerübb a megoldás.

2011. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szorongás. De mitől? Neked kéne rájönni, ha már a (rossz) pszichológus nem jött rá. Lehet másikhoz is menni, hátha az okosabb. Tudod, ők se egyformák. Sem emberileg, sem szakmailag.
2011. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nincs más választásom, keresek másikat. Köszönöm és 11:53: Általában leülök az ágyra és várok. Amúgy hol mondtam hogy betegség? Épp azért kérdeztem, mert nem tudom hogy miért megy ez. Na meg ezt az "atyai pofon" marhaságot(már bocs), vidd el a fővárosba, probáld ki és írd le mennyi ember élete változott meg jó irányba tőle.
2011. szept. 30. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi vagyok...mármint én azért elmegyek suliba viszont a buszon nem kapok levegőt :/

és folyton azt hiszem hogy mindenki engem néz...

meg már rendesen remegek amikor hallom hogy a buszon valakik ott nevetgélnek mert rögtön a jut eszembe hogy biztos rajtam röhögnek :S

nem tudom miért van ez ... de ez mindig ilyenkor szokott lenni,amikor már jó ideje suliba járok


így iskola elején még normális vagyok .. o.O


13l

2011. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!