Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegy gáz? (többi lent)

Az anyajegy gáz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kiskorom óta van 1 anyajegyem a lábamon (vele születtem).. kb ekkora: [link]

nem pupos, ck azon a részen "sötét barna a bör"...combom alján van, majdnem a térdnél, ck hátulról..tudom h nem tehetek ellene semmit, de szerintetek gáz?

Nemet és kort irjatok! Köszi!

15/L


2011. szept. 28. 23:29
 1/2 anonim válasza:
100%
19 éves lány vagyok,nekem a hasamon van ilyen,én sem szeretem,de anyajegye mindenkinek van,az természetes,úgyhogy annyira nem hiszem,hogy gáz,egyszerűen csak egy jellegzetes vonás. Viszont ennél hamarabb előfordulhatnak fertőzések,úgyhogy ajánlott kb.évente megnézetni bőrgyógyásszal,hogy rendben van-e. Egyébként a technika már lehetővé teszi az anyajegyek eltávolítását akár többféle módon,de ez szerintem fizetős
2011. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Évente ellenőriztesd bőrgyógyásszal, és akkor nem érhet kellemetlen meglepetés. A legjobb persze ha eltávolíttatod, mert például a napozás hatására el is rákosodhat, főleg ami ilyen jellegű. 40 éves biológus.
2011. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!