Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul mozdultam és beállt a...

Rosszul mozdultam és beállt a derekam. Viszont sajnos nem vehetek be rá semmit, mivel szoptatok. Valakinek ötlet, hogy tudnám gyógyszer nélkül otthon kezelni?

Figyelt kérdés
Hideg vagy meleg borogatás jó rá. Gondolom sokat kellene pihenni vele,ez egy kicsit nehéz 1 hónapos baba mellett, akit emelgetni kell, szoptatni, böfiztetni stb... Ötleteket várok, mit is kezdhetnék vele?
2011. szept. 30. 13:36
 1/4 sine.lacrimna ***** válasza:

rosszul tudod, vehetsz be fájdalomcsillapítót,nem kell szenvedni.

A Demalgon hatóanyaga ugyanaz mint a Germicid végbélkúpé, ami ugye nektek is van otthon ha lázas lenne a baba.

Igen, átmegy az anyatejjel de azt kapná ő is ha lázas lenne.

Természetesen nem marékszámra, és nem hetekig, de addig nyugodtan beveheted amíg a derekad legalább tűrhető nem lesz.

Vagy előre lefejt tejet adsz neki,ha van lefagyasztva és akkor bevehetsz bármit.

Vagy Piros lóbalzsammal is kenegetheted, nagyon jó.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Jobbulást.

2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen mozogjál ilyen gyógytorna szerűséget, mert akkor helyre kerülnek a dolgok pl itt egy vieo: [link]
2011. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. K.J. kenőcs nagyon jó mindén féle láb hát stb fájásra.
2012. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyenkor, nyújtó gyakorlatokat szoktam végezni. Legtöbbször segít.
2012. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!