Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy fájdalmas kemény gumó van...

Egy fájdalmas kemény gumó van a kezemen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már olvastam a csontkinövésről, és anyukámat is megkérdeztem, mesélte hogy neki is volt egy nagy, évekig rajta volt, de nem fájt neki. Ez viszont nekem fáj hogy ha meg nyomkodom, de tudom mozgatni a kezemet, csont törés nem lehet elvileg.
2011. szept. 30. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
12/F, lemaradt.
2011. szept. 30. 21:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Kézfejeden vagy csuklódon? Lehet ganglion is, ami megerőltetéstől van, pl. számítógépezés.
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire kemény? Polip is lehet, de az nem kifejezetten kemény.
2011. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szemölcs.
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A csuklómon van pontosan. Elég kemény, mintha egy csontot fognál meg egy puha börrétegen keresztül.

Egy hetet erdei iskolában voltam, nem lehet szerintem a számítógéptől, mert amikor hazajöttem, akkor jelent meg este. Egyébként már nem fáj. Köszönöm a válaszokat! Írjatok még!

2011. okt. 3. 20:34
 6/9 A kérdező kommentje:

Rakok egy képet:

[link]

2011. okt. 3. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ijen volt a csuklomon felul. Amikor nehezeket emelgettem, ki jott s nagy sokara ment le. Miota nem eroltetem meg a csuklomat nem jott vissza. Azert nem art ha megnezeted!
2011. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi volt az, de az orvos azt mondta hogy az eroltetestol van. Mas fel evig kb
2011. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. okt. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!