Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam levegőt?

Miért nem kaptam levegőt?

Figyelt kérdés

Suliban ültem órán,nyugalmi állapotban voltam.

Egyszer csak elkezdtem kicsit köhögni(de csak halkan)szinte csak megköszörültem a torkom.Aztán éreztem mintha vmi lenne ott és már erőteljesebben..de nem lett jobb.

Ugye óra volt és nyilván nem akartam túl hangosan köhögni meg krákogni meg stb.ez folytatódott így vagy 3-4 percig (visszafogott köhögéssel) Aztán egyszer csak amikor levegőt akartam venni nem tudtam...nagyon megijedtem..azt hittem ott esek le a székről ezért erősen belekapaszkodtam a padba.Hirtelen nem tudtam h most mit csináljak?! Szóljak a tanár úrnak h épp fuldoklom? Vagy szaladjak csak egyszerűen ki a mosdóba és hívjam fel anyut h rosszul vagyok? míg ezek a gondolatok jártak a fejemben h a tanár hogy fog engem újraéleszteni meg h mit fognak szólni az osztálytársaim egyszer csak krahácsoltam egy nagyobbat és szép lassan kezdett visszaállni a légzésem.Ez az egész így visszagondolva kb csak 5 mp-ig tartott de nekem egy örökkévalóságnak tűnt!!

Aszthmás és allergiás vagyok de ilyen még soha életemben nem történt meg...eddig a pillanatig.


2011. szept. 30. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
allergiás és asztmás is vagy.. én csak allergiás vagyok, de nekem is volt már ilyesmi. azért ennyire nem durva, de volt hogy hirtelen nem kaptam levegőt, egyszerűen nem tudtam levegőt venni. de csak pár pillanatig tartott.
2011. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor vissza kéne menned a tüdőgondozóba, valószínű emiatt volt.
2011. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!