Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm aki mindig...

Van egy barátnőm aki mindig rosszat álmodik. Mit lehet tenni hogy elmúljon? Aludni sem bír már kb. SOS

Figyelt kérdés

rémálmok, visszatérőek, üldöznek, megölik, kinevetik, folyton gonosz szellemek meg szörnyek vannak mindenhol, meg csalódások az álmokban is,sokat sír álmában.

Szakítottak a párjával akkor volt ez félévig, de most 2 hete megint előjött és nem ezt már nem lehet a szakításra fogni.



Mit lehetne csinálni???? Segítsetek! :(


2011. okt. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
pl elmegy pszichológushoz
2011. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pszihológus és/vagy álomfogó(lehet hogy beválik)
2011. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt ne egyen nehéz ételt, ne nézzen krimit horrort és hasonlókat, ne a szgép mellől menjen aludni. Szellőztesse ki a szobát alaposan, utána használhat valami kellemes illatgyertyát (csak égve ne maradjon!). Mégjobb valami nyugtató olajat párologtatni.

Igyon egy pohár gyógyteát, (citromfű komlóbogyó, levendula). Lefekvés után ne a gondjain rágódjon, (azokat napközben kell megoldani) vegye sorra a napja pozitív eseményeit, a leg apróbbakat is.

Ha mindez nem segít, jöhet a pszichológus.

2011. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2011. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt nekem egy ilyen időszakom...

Egy fiú barátom aki nekem nagyon fontos...úgy éreztem eltávolodik tőlem, és ráadásul közben olyna emberekkel találkozott, akik szeretik ellenem hangolni az embereket, nagyon megvoltam ilyedve...nappal kicsit gondolkodtam rajta nyűglődtem, de amúgy minden rendben volt, éjjel viszont a fiúval kapcsolat legnagyobb félelmeim jelentek meg, rettenetesen fájtak, sírva ébredtem, vagy ébredés után sírtam el magam...nagyon szomorú voltam...


Egyszer kihívtam a fiút hogy beszéljünk, épp egy pár napos utazás előtt volt....

Nem tudtam elmondani neki a problémáimat sírás nélkül, ő sem tudott velem mit kezdeni, elmondtam neki hogy úgy érzem eltávolodik...és hasonlók, ami a lelkem nyomta....

Utána se éreztem magam jobban, mert nem így akartam elbúcsúzni...de a rémálmaim végleg eltüntek...


Van egy Pszihológus tanárom, tartott nekünk erről órát, a pszihológus leíratja velünk az álmainkat ilyenkor....

Hiszen álmainkban ilyen esetben a félelmeink, és a szorongásain köszönnek vissza....

2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérjen beutalót ideggyógyászatra, és elküldik alvás- vizsgálatra:

[link]

2011. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!