Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 4 órakor bevettem egy fél...

Ha 4 órakor bevettem egy fél szem nyugtatot (o.25gr) és most iszok egy kis serry-t lesz e valami bajom? Lány búcsúra megyek de nem akarom megsérteni a barátnőm azzal, hogy egy kicsit sem iszom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Lesz. Igen rosszul fogod magad érezni tőle, hacsak nem vagy drogfüggő. (Akkor is, csak az már megszokta.) Nem tudom, hogy pontosan milyen hatóanyagú nyugtatószerről van szó, de a legtöbbje kb. 4 óra alatt dolgozódik fel a szervezetben és ürül ki.


Ha tudtad, hogy lánybúcsúra mégy, és azt is tudtad magadról, hogy képtelen vagy nemet mondani, képtelen vagy közölni azt, hogy nem ihatsz, mert gyógyszert szedsz, akkor nem kellett volna nyugtatót bevenned. Ha pedig olyan állapotban voltál, hogy nyugtatót kellett bevenned, akkor viszont tessék a piát mellőzni!


Az a barátnő, aki nem érti meg azt, hogy nem ihatsz, mert bármiféle gyógyszert is szedsz és mert te nem iszol, ő megsértődik, az nem barátnő, hanem agresszor! Neked magyarázkodnod SEM kellene, hogy miért nem iszol, neki pedig kérdeznie SEM illene, nemhogy erőltetni és sértődgetni, meg bűntudatot kelteni benned! Máshogy is lehet ünnepelni, nem csak piával: igyál alkoholmentes "piát", vagy egyél sütit, vagy mesélj vicceket, hogy jobb kedvük legyen.


De nyugtatóra ne igyál! Soha! (Apámnak majdnem az életébe került.)

2011. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!